Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

Aparatın strukturu

 

Soyadı, Adı

                          Vəzifəsi

Telefonu

Rəhbərlik

 

Başçının birinci müavini

 

Nəsirov Tapdıq Oruc oğlu

Başçının müavini -Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri

26-384-39-14

İbayeva Fəridə Məhəmmədəli qızı

Başçının müavini-İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

026-384-39-33

Şirinov Rövşən Mustafa oğlu

Sektor müdiri-baş mühasib

026-384-39-46

Sadıqov Asəf Cəbi oğlu

Başçının köməkçisi

026-384-39-40

Bayramov Rövşən Məmməd oğlu

Böyük məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

 

Əsədov Sənan Nəriman oğlu

Aparıcı məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu

012-567-70-89

Sadıqov Hüseyin Firat oğlu

Baş mütəxəssis

 

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

Quliyev Qalib İsmayıl oğlu

Sektor müdiri

026-384-40-77

Xəlilov Samir İbrahim oğlu

Aparıcı məsləhətçi

026-384-40-77

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

Şahverənov İslam Seyfəddin oğlu

Şöbə müdiri

026-384-37-51

Vəliyev Əbil Fehruz oğlu

Baş məsləhətçi

012-567-70-89

Hüsiyev Mətləb Səxavət oğlu

Böyük məsləhətçi

026-384-36-41

Hüquq şöbəsi

Məmmədov Orxan Fərmayıl oğlu

 Şöbə müdiri  012-567-70-89

Məmmədova Fərimə Kamil qızı

Məsləhətçi

012-567-70-89

 

 

 

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

Əliyev Mayil Yolçu oğlu

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi müdirinin müavini-dini qurumlarla işin aparıcısı

026-384-40-77

Cabbarov Vilayət Hidayət oğlu

Baş məsləhətçi

 

Yolçuzadə Kəmalə Məhəmməd qızı

Baş məsləhətçi

 

Tahirov Asəf İdris oğlu

Baş məsləhətçi

026-384-40-77

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

Ağakişiyev Vüsal İlham oğlu

 Şöbə müdirinin müavini

 

Əliyarova Tamella Sabir qızı

Baş məsləhətçi

 

Səfərli Rəşad Hidayət oğlu

 Baş məsləhətçi

026-384-36-41

Şahverdiyev Arif İlham oğlu

 Baş məsləhətçi  

İsmayılov İsmayıl Yasif oğlu

Aparıcı məsləhətçi

012-567-31-95

Memarlıq və tikinti şöbəsi

Kazımov Əli Fehruz oğlu

Şöbə müdiri

012-567-70-90

 

Böyük məsləhətçi

 

Quliyev Elşən Süleyman oğlu

Aparıcı məsləhətçi

 

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsin

 

 

Şöbə müdiri  
     

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

Yusifov Sucəddin Eldar oğlu

Şöbə müdiri

026-384-39-50

Vəliyeva Samirə Malik qızı

Məsləhətçi

 

Mehdiyev Faiq Əliş oğlu

Məsləhətçi

 

Göyüşova Flora İsa qızı

Məsləhətçi (Kadrlar üzrə işin aparıcısı)

 

Xidmət heyəti

Cəfərov Məhəmməd Mənsim oğlu

Baş mütəxəssis-Komendant

 

Əhmədov Cəfər Əlağa oğlu

Baş mütəxəssis-sürücü

 

Əliyev Nəbi Əhməd oğlu

Baş mütəxəssis-sürücü

 

 

Baş mütəxəssis-sürücü

 

Qurbanov Habil Cəmil oğlu

Baş mütəxəssis-sürücü

 

Qaraşova Tahirə Mustafa qızı

Xadimə

 

Əhmədova Vüsalə Əhməd qızı

Xadimə

 

 
 

 

 

 

Keçidlər